Wondershare Data Recovery

Wondershare Data Recovery indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare Data Recovery programı sayesinde kayıp yahut silinen dosyalarınızı kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. Dosya kurtarmanıza imkan sağlayan program sade ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. 

İhtiyaçlarınıza göre veri kurtarma imkanları sunan Wondershare Data Recovery programı veri transferleri esnasında kaybolan dosyaları ve kayıp sabit disk bölümlerini kurtarabilmektedir. Ayrıca hasarlı olan dosya sistemlerinden dosya kurtarmanıza olanak tanıyor. 

Zaman zaman karşılaştığımız bazı sorunlar itibariyle veri kaybına ne yazık ki uğrayabiliyoruz. Bu nedenle hazırlanmış olan Wondershare Data Recovery programı disk arızaları, elektrik kesilmesi gibi sebeplerden dolayı dosya kopyalama işlemlerinde veri kayıpları da ne yazık ki yaşanabiliyor. Bazı dosya formatları için kurtarma öncesi önizlemeler sunabilen Wondershare Data Recovery programı kurtarılacak olan dosyaları bu sayede kolay bir şekilde belirlemenize imkan sağlayacaktır.

Aynı zamanda arama sonuçları için önceden filtreleme de yapabiliyorsunuz. Eğer sizde silinen dosyaları Windows bilgisayarınıza geri kazandırmak istiyorsanız Wondershare Data Recovery programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
5.4.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,651
HEMEN İNDİR (1020.64 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?