Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Wondershare MirrorGo

reklam

Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare MirrorGo programı ile Android oyunları bilgisayarınızda hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Android cihazınızın ekranını yansıtan başarılı bir program olup Android oyunlarını değil sadece uygulamalarını da bilgisayarınızda çalıştırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Normal şartlarda Android işletim sistemli telefon yahut tabletinizin görüntüsünü bilgisayarınıza aktarmak zahmetli olabiliyor. WiFi üzerinden yayın yapmanıza imkan sağlayan Wondershare MirrorGo programı ile fare ve klavye kullanarak Android cihazınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Android cihazınızda bulunan uygulamaları daha büyük ekranda çalıştırmak için iyi bir programa gerek duyuyorsanız Wondershare MirrorGo programı ile sanal bir Android işletim sistemini bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. 

Wondershare MirrorGo kullanımı ise oldukça basit. Cihazı WiFi yahut kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağlayıp USB hata ayıklama modunu aktifleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer sizde Android cihazınızda bulunan uygulama yahut oyunları Windows bilgisayarınızda çalıştırmak istiyorsanız Wondershare MirrorGo programını sitemizden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.9.06
BOYUT
994.98 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,014
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.