Wondershare MirrorGo

Wondershare MirrorGo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Wondershare MirrorGo programı ile Android oyunları bilgisayarınızda hızlı bir şekilde oynayabilirsiniz. Android cihazınızın ekranını yansıtan başarılı bir program olup Android oyunlarını değil sadece uygulamalarını da bilgisayarınızda çalıştırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Normal şartlarda Android işletim sistemli telefon yahut tabletinizin görüntüsünü bilgisayarınıza aktarmak zahmetli olabiliyor. WiFi üzerinden yayın yapmanıza imkan sağlayan Wondershare MirrorGo programı ile fare ve klavye kullanarak Android cihazınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. 

Android cihazınızda bulunan uygulamaları daha büyük ekranda çalıştırmak için iyi bir programa gerek duyuyorsanız Wondershare MirrorGo programı ile sanal bir Android işletim sistemini bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. 

Wondershare MirrorGo kullanımı ise oldukça basit. Cihazı WiFi yahut kablo yardımıyla bilgisayarınıza bağlayıp USB hata ayıklama modunu aktifleştirmiş olmanız gerekmektedir. Eğer sizde Android cihazınızda bulunan uygulama yahut oyunları Windows bilgisayarınızda çalıştırmak istiyorsanız Wondershare MirrorGo programını sitemizden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.9.06
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
1,537
HEMEN İNDİR (994.98 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?