World of Soccer Online

World of Soccer Online

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Ücretsiz Online Futbol Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış World of Soccer Online oyununda sizleri keyifli bir oyun deneyimi bekliyor. DOS ortamlarında oynadığımız Sensible Soccer gibi eğlenceli bir oyun yapısına benzemektedir. Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip oynayabileceğiniz online bir oyundur. 

Oyun içerisinde rakiplerinizle eşleşerek devam ediyorsunuz. Maç esnasında bekleme gibi sıkıcı anlar yaşamak zorunda da kalmıyorsunuz. Hızlı bir şekilde rakiplerinizle eşleşmenize imkan sağlamaktadır. 

World of Soccer Online Oynanışı
Oyuna başlamak için takımınızı seçmeniz gerekiyor. Heyecan dolu maçlar yapmak için uzun süre beklemenize de gerek yok. Eşleşmeler hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Kuşbakışı açısıyla oynanan World of Soccer Online oyunu retro bir havaya sahiptir. Oyunda dilerseniz kendiniz bir takım oluşturabilir yada dilerseniz varolan bir takıma katılabilirsiniz. 

Sistem gereksinimleri düşük olduğundan dolayı eski bilgisayarlarınızda bile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Sensible Soccer oyununu özleyenlerin yahut eski tarzdaki oyunları seven Windows kullanıcıların seveceğine inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,709
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?