WWE 2K17

WWE 2K17

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Amerikan Güreş Simülasyon Oyunu

Amerikan güreşini severek izleyenler burda mı?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış WWE 2K17 oyununda sizleri keyifli bir deneyim bekliyor. Bununla birlikte kullanıcılar gerçekçi bir deneyim yaşayabiliyor. Simülasyon olup 2K Games imzası taşıyan WWE 2K17 oyunu zengin içeriğiyle öne çıkmayı başarıyor. 

Daha kaliteli!
Önceki seriye göre dolayısıyla daha kaliteli grafiklere sahip olan WWE 2K17 oyunu bu başarısın bir adım öteye taşımayı başarıyor ve oyunseverlerin gönlünü mest ediyor. 

WWE 2K17 oyununda dikkat çeken bir diğer özellik ise sahip olduğu animasyonlardır. Gayet iyi bir şekilde hazırlanmış animasyonlar ve hareketler ile daha iyi bir deneyim yaşamanız mümkün. Binlerce yeni animasyon hareketi ile simülasyon olma oyunu iddiasını güçlendiren WWE 2K17 oyununda güçlü güreşçilerin yanısıra Legend ve NXT Superstar güreşçileri yer alıyor. Serinin en çok güreşçiye yer verdiği oyun kariyer modunda sizi seçimlerinizle yönlendireceğiniz bir kariyer girişimiyle karşılıyor. 

Ayrıca ünlü isimlerin popüler şarkılarıyla gelen oyun yüksek grafik kalitesiyle öne çıkıyor. Buna bağlı olarak sistem gereksinimleri biraz yüksek. Diğer güreşçilere tehditler savurabileceğiniz oyunda ittifaklar kurmanız da mümkün. WWE 2K17 oyununda sadece ringde değil ring dışında da kahramanızı yönetiyor ve geleceğini şekillendiriyorsunuz. Genel olarak etkileyici bir oyun deneyimi sunduğu için WWE 2K17'yi denemenizi öneriyorum. 

WWE 2K17 Sistem Gereksinimleri
- 64 Bit işletim sistemi (Windows 7 veya üst versiyonları)

- Intel Core i5 3550 veya AMD FX 8150 işlemci

- 4 GB RAM

- 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7770 ekran kartı

- DirectX 11

- 50 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,950
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?