XnView

XnView

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Fotoğraf Görüntüleme ve Düzenleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz XnView programıyla elinizde bulunan fotoğrafları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan XnView programı 400'den fazla resim formatı açmanıza ve düzenlemenize yardımcı oluyor. Güçlü bir resim editörü olmasıyla ön plana çıkan XnView programı JPG, GIF, BMP, PNG, JPEG, AVI, TIFF, PNG, QuickTime, RAW gibi popüler formatları desteklemektedir. Ayrıca desteklenen formattaki fotoğraf, resim, grafik ve diğer imaj dosyaları üzerinde kırmızı gözleri düzeltebilirsiniz. 

Fotoğraflarınızı kesmenize, biçimlendirmenize, yeniden boyutlandırmanıza imkan sağlayan XnView programı temel düzenleme araçlarını bünyesinde bulundurmasının dışında sade bir arayüzle karşımıza çıkıyor. 

Sekmeli kullanım sunan programın bu özelliğiyle birden fazla dosya ile uğraşarak daha verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Format dönüştürme özellikleriyle seveceğinize inandığım güçlü bir editör olduğundan dolayı aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahip olmasından dolayı denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
2.33
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,077
HEMEN İNDİR (4.75 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?