XtremeMark

XtremeMark

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

İşlemci Test Etme Programı

XtremeMark, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz işlemci performansı test etme programıdır. 

Windows işletim sistemli cihazlarınız üzerinde kullanabileniz için hazırlanmış olan XtremeMark programı ile işlemci performansınızı kolay bir şekilde test edebilirsiniz. 

İşlemcinizin performansını ölçebileceğiniz başarılı bir program olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunun dışında 32 ve 64 bit işlemcileri desteklemesiyle ön plana çıkan XtremeMark uyglaması 16 çekirdekli işlemciyi test etmenize olanak sağlamaktadır. Rapor seçimi yapabilmenin yanısıra iş parçacığı sayısı ve iş parçacığı öncelliği gibi farkl seçimlerde ayrı testler gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan XtremeMark uygulaması test süresi boyunca bilgisayarınızı yormamaktadır. Test sonuçlarına göre sisteminiz hakkında detaylı bilgi alabildiğiniz XtremeMark programı kullanmakta olduğunuz işletim sisteminizin adını, kurulu servis paketini, yapı türünü, işletim sisteminin sürümünü, çalışan işlemci sayısı, toplam bellek, sanal bellek, işlemci üreticisi, işlemci frekansı, teknik özellikler, model, gibi çeşitli bilgileri de size bildirmektedir. 

Windows bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış olan XtremeMark programını kullanarak işlemci performansınızı kolay aynı zamanda hızlı bir şekilde test edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Diğer Aygıtlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,143
HEMEN İNDİR (657.84 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?