ySoccer

ySoccer indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Basit Eğlenceli Futbol Oyunu

Basit bir futbol deneyimine ne dersiniz?

ySoccer, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış keyifli bir futbol oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz açık kaynak koduna sahiptir. Klasik bir futbol oyunu olmakla birlikte 90'lı yıllarda oynadığımız Sensible Soccer'daki eğlenceyi tekrar yaşatmak için hazırlanmış başarılı bir projedir. 

Hızlı geçen maç deneyimleri yaşadığımız ySoccer oyununda gerçekçilik aramayın çünkü oyun eğlence amaçlıdır. Her oyunda olduğu gibi ySoccer oyununda da öncelikle takımımızı seçiyoruz ardından maçları kuşbakışı açısıyla oynamaya başlıyoruz. Yani oyuncularımıza yukardan bakarak kontrol sağlıyoruz. Klasik oynanış sistemine sadık kaldığını görüyoruz. Bu nedenle kafanızı karıştıracak herhangi birşey yok. Çocukların dahi severek oynayabileceği bir oyun şeklinde hazırlanmıştır. Pas ve şut tuşlarını kullanarak oyuna odaklanabiliyorsunuz. 

Grafikler bakımından sevimli olan oyun bünyesinde retro tarzı barındırıyor bu nedene düşük sistem gereksinimlerine sahip. Eski bilgisayarlarda bile akıcı bir şekilde oynayabilmeniz mümkün. Eğer sizde keyifli bir maç deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka ySoccer'ı Windows bilgisayarınızda oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Spor
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,283
HEMEN İNDİR (9.42 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?