Zekr

Zekr

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Kur`an-ı Kerim Okuma Dinleme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayar kullanıcılarına yönelik olarak hazırlanmıştır.  Ücretsiz olarak sunulan sunulan program tercümeleri görüntülemenize, dinlemenize ve aramanıza yardımcı olmaktadır. Türkçe dil desteğine sahip olan program açık kaynak kodlu olmasının dışında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Zekr programı sayesinde Kur'an-ı Kerim'i anlayarak okuyabilir, dinleyebilir ve ayetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 

Ayet hakkında bilgilere ulaşıp cüz, nüzul sayısı, ayet sayısı, surelere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim’i dinlemenize, aramanıza, görüntülemenize imkan sağlayan Zekr programı gelişmiş arama menüsünden merak edilen bir konu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sure, hizip, ayet, sayfa, okuma miktarı gibi kriterlerle sınırlandırma seçenekleri bulundurmasının dışında günlük olarak düzenli okuma yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. 

Türkçe Kur’an mealline ulaşarak din ile ilgili bilgilerinizi tazeleyebilir, yeni bilgiler öğrenebilirsiniz. Kutsal kitabmız hakkında bilgi sahibi olmak için kullanabileceğiniz detaylı seçenekler bulunduran temiz bir arayüze sahip Zekr programını denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Uygulamalar
VERSIYON
1.1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,374
GELİŞTİRİCİ
Zekr
HEMEN İNDİR (8.31 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?