Zello

Zello

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bas Konuş Sesli Konuşma Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanmanız için hazırlanmış sesli sohbet hizmetidir. Ücretsiz olarak sunulan Zello programı çapraz platform desteğiyle sesli sohbet yapabilirsiniz. Mobil cihaz kullanıcılarıyla bile bilgisayarınız üzerinden sesli görüşmeler yapabiliyorsunuz. 

Son derece başarılı ve etkili bir program olup bas konuş mantığıyla çalışmaktadır. Farklı bir şekilde ifade etmeye çalışacak olursa Zello programı bir nevi walkie-talkie servisi de diyebiliriz. Telsizmiş gibi kullanarak arkadaşlarınızla sorunsuz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. 

Zello programını kullanmak için öncelikle yapmanız gereken şey Zello hesap oluşturmak ve ardından giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından Zello kullanan arkadaşlarınızı listeye ekleyip onlarla sohbet etmeye başlayabildiğiniz gibi dilerseniz diğer kullanıcılar tarafından açılan kanallara giriş yaparak onlarla kolay bir şekilde sohbet edebiliyorsunuz. 

Kendi kanalınızı açabilmenize ve listenizde bulunan kullanıcıları kanalınıza davet ederek kendi aranızda grup sohbetleri oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz kanalları şifreleme şansına da sahip olduğunuz Zello gerçekten oldukça etkili bir hizmettir. Arkadaşlarınızla tüm platformlar üzerinden bas konuş mantığına sahip olan Zello hizmetini Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
1.39
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
5,362
HEMEN İNDİR (2.14 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?