Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Adobe Acrobat Professional

reklam

Adobe Kitap Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Elinizdeki dökümanları kitap haline getirmeye ne dersiniz? Elinizde bulunan belgeleri dökümanlarınızı elektronik ortamda kitap haline getirmenize imkan sağlayan başarılı bir Adobe hizmeti olup datalarınızı kontrol etmenize de olanak tanıyor.. 

Kolay bir arayüze sahip olmasından dolayı Adobe Acrobat Professional programını kullanırken zorluk çekeceğinize inanmıyorum. Adobe PDF dosyalarınızı elinize getirdikten sonra kolaylıkla Office, Viso, Project, Internet Explorer, Outlook, AutoCAD®, Lotus Noes yada baskı yapabilen tüm programlarla elinizdeki dosyalardan PDF dökümanları oluşturabilirsiniz.. İşlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlayan Acrobat Professional programı ile dökümanları, zengin medya içerikleri ve çizimleri tek bir içerik olarak PDF olarak birleştirebilirsiniz.. 

Dosyanın türü, tanıtımı ve istediğiniz sayfaları sırasıyla ayırabilirsiniz. En küçük boyut ile dökümanlarınızı dışarı aktarabilir dilerseniz dijital imzalar ile PDF dosyalarınızı koruyabilirsiniz.. 

Gelişmiş güvenlik seçenekleri ile gelen program dijital imza sayesinde kullanıcılarına güven veriyor.. Arayüzünde 8 temel kategoriye ulaşmanıza imkan sağlayan butonlara yer verilmiş olup PDF oluşturma, dışarı atma, birleştirme, toplantı başlatma, form hazırlama, güvenli hale getirme, açıklama, inceleme ve çeşitli işlemleri gerçekleştirmenize imkan sağlıyor.. 

Eğer sizde elinizde bulunan dökümanlardan kitap oluşturmak istiyorsanız Adobe'nin Acrobat Professional programına güvenebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
11
BOYUT
2.48 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,359
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.