YasaBul

YasaBul indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Türkçe Mevzuat Yasa Takip Etme Programı

YasaBul ile Mevzuat takip sistemi ile hukuk kurallarının bütününe ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere belli bir konuda yürürlükte yer alan yasal düzenlemeleri kapsamaktadır. YasaBul uygulaması mevzuat takip sistemi olarak kullanabileceğiniz başarılı bir yapıya sahiptir. 

Mevzuat takibini yapmak isteyen denetim firmalarının yanısıra Mali Müşavir, Yeminli Mali Müşavir için geliştirilmiştir. Özellikle bu kesimin dikkatini çeecek olan bu uygulama içerisinde bulundurmuş olduğu teknolojiyle uyumlu bir şekilde sürekli olarakgüncel kalmaktadır.

Güncel yapısı sayesinde YasaBul programının kullanan kullanıcılar özelgeler, tebliğler, tüm danıştay kararları ve diğer takip etmek isteyebileceğiniz mevzuatlara internet bağlantınız olmadığı zaman bile hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. 

Kullanım açısından kolay olup her seviyeden kullancıya hitap etmektedir. Program içerisinde gelişmiş bir arama seçeneği bulundurmaktadır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz her türlü bilgiye hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz de mümkün oluyor. Program tüm özellikleri tek bir Windows penceresi üzerinden sunmasıyla kafa karıştırıcı birşey bulundurmuyor. YasaBul programı işinizi yaparken farklı pencereler arasında kaybolma derdinden de sizi kurtarmak istiyor. 

Tebliğler ve yönetmenlikler yayınlandıktan sonra güncellenen program bu özelliğiyle sürekli olarak güncel verileri öğrenmenize imkan sağlar. Ayrıca YasaBul programı tüm güncellemeleri internet aracılığıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Mevzuat yasa takibi yapmak isteyen Windows kullanıcılarının seveceğine inandığım Türkçe bir program olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
5.5.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,108
HEMEN İNDİR (190.84 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?