Kütüphanem

Kütüphanem indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Kütüp

Kitaplarınızı ayrıntılı bir şekilde takip etmenize imkan sağlayan harika bir yazılım!

Kütüphanem, Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış küçük boyutlu başarılı bir programdır. Kitabı kime verdiğinizi, ne zaman verdiğinizi, verilen kitapları yahut verilen kitapların hangi tarihte verileceği gibi detaylı bilgileri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda program sahip olduğunuz kitapların listesini oluşturmanıza da yardımcı olmaktadır. Kitap ismi ve yazar gibi ayrıntılı bir veritabanı bulundurmaktadır. 

Küçük ve aynı zamanda basit bir arayüze sahip olması nedeniyle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kitap listesi oluşturarak iş yerinde yada evinizde bulunan kitapları kontrol edebilirsiniz. Elinizde olmayan kitapları silebilir yada dilerseniz yeni aldığınız kitapları listeye ekleyebilirsiniz. 

Programın arayüzünde bulunan Emanet sekmesi üzerinde geri verilmek üzere vermiş olduğunuz ve alınan kitapların takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sayfa baskısı, kitap türü, baskı yeri gibi tüm özellikleri barındıran Kütüphanem programı okunan kitaplar sekmesinde ise daha önce okunan ve getirilmiş olan kitapları bulundurmaktadır. 

Dilerseniz Kütüphanem prograına yönetici şifresi de ekleyebilirsiniz. Yeni kullanıcılar ekleyebilir yahut yönetici şifresini de değiştirebilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir kütüphane organize programına gerek duyuyorsanız Kütüphanem'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.0.0.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,124
HEMEN İNDİR (21.96 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?