Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Kütüphanem
Kütüp

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Kitaplarınızı ayrıntılı bir şekilde takip etmenize imkan sağlayan harika bir yazılım!

Kütüphanem, Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış küçük boyutlu başarılı bir programdır. Kitabı kime verdiğinizi, ne zaman verdiğinizi, verilen kitapları yahut verilen kitapların hangi tarihte verileceği gibi detaylı bilgileri takip edebilirsiniz. Aynı zamanda program sahip olduğunuz kitapların listesini oluşturmanıza da yardımcı olmaktadır. Kitap ismi ve yazar gibi ayrıntılı bir veritabanı bulundurmaktadır. 

Küçük ve aynı zamanda basit bir arayüze sahip olması nedeniyle her düzey kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Kitap listesi oluşturarak iş yerinde yada evinizde bulunan kitapları kontrol edebilirsiniz. Elinizde olmayan kitapları silebilir yada dilerseniz yeni aldığınız kitapları listeye ekleyebilirsiniz. 

Programın arayüzünde bulunan Emanet sekmesi üzerinde geri verilmek üzere vermiş olduğunuz ve alınan kitapların takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sayfa baskısı, kitap türü, baskı yeri gibi tüm özellikleri barındıran Kütüphanem programı okunan kitaplar sekmesinde ise daha önce okunan ve getirilmiş olan kitapları bulundurmaktadır. 

Dilerseniz Kütüphanem prograına yönetici şifresi de ekleyebilirsiniz. Yeni kullanıcılar ekleyebilir yahut yönetici şifresini de değiştirebilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir kütüphane organize programına gerek duyuyorsanız Kütüphanem'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.0
BOYUT
21.96 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
4,349
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.