Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Mayhem - PvP Arena Shooter

reklam

Android için Çok Oyunculu Aksiyon Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Çok oyunculu aksiyon dolu bir savaş deneyimine ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış olan Mayhem - PvP Arena Shooter oyununda heyecan dorukta. Ezici rekabetçi bir ekiple çok oyunculu bir aksiyon deneyimi yaşamanız mümkün.

Manganızı oluşturup öldürücü silahların cephaneliğine sahip olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı aksiyon dolu savaşlarda saflarınızı tutacağınız Mayhem - PvP Arena Shooter oyununfa farklı oyun modları yer almaktadır. 

Kuşatma moduyla 2v2 arenasında mücadele edebilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Benzersiz bir oyun tarzının yer aldığı oyun genel anlamda beceri gerektirmektedir. Çok oyunculu aksiyon oyunu olup rekabetçi yapısıyla ön plana çıkmakadır. 

Mayhem - PvP Arena Shooter nasıl oynanır?
Retro grafiklerin hakim olduğu oyunda istediğiniz modu seçebilirsiniz. Tarafınızı seçip internete bağlı bir şekilde düşmanlarınıza karşı mücadeleler vermeniz gerekiyor. Android cihazınızı yatay olarak kullanacağınız oyunda uçabiliyor ve saldırıları bu şekilde gerçekleştirmeniz de mümkün oluyor. 

Genel olarak 2 boyutlu bir stile sahip olan Mayhem - PvP Arena Shooter oyunu Anroid cihazlarınızda sizlere aksiyon dolu anlar yaşatacağı için denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
959
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.