Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Pixel Gun 3D

reklam

Android İçin Zombi FPS Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Minecraft fenomenlerinin fazla olduğu son zamanlarda farklı birçok oyun üreticisi buna benzerlerini üretmeye başladı. Adeta ilham kaynağı olan Minecraft bilgisayar oyunlarının dünyasında fazla etkilendi.

İnternet üzerinden multiplayer yani çok oyunculu oynayabildiğiniz Pixel Gun 3D oyununu artık Android cihazınızda da oynayabilirsiniz. Dilerseniz gerçek kişilerle oynayabilirsiniz. Tek kişilik modu ile tek başınıza oynayabiliyor olsanızda günümüzde çok oyunculu oynanan Pixel Gun 3D oyununu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. 

Kendinize en uygun olan oyun modunu seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde tek ve çoklu oyuncu modları dışında farklı oyun modları da bulunuyor. Bunlar arasında yer alan oyun modları aşağıda özellikleri ile listelenmiştir. 

Team Battles
Bu oyun modunda mavi yada kırmızı takımın saflarına geçip rakip rakımın bayrağını çalmanız gerekiyor. Harita da üstünlük kazanmak için genelde tercih edilmektedir. 3'e 3 ve 4'e 4 düello seçenekleri de bulunuyor. 

Deathmatch
10 kişiye varan mücadele edebildiğiniz bir oyun modu oluo silahınızı seçip herkesi burmaya çalışıyorsunuz. Bu modda birden fazla harita seçeneği bulunuyor. 

Time Survial
Bu modda ise internet üzerinde bağlanan herkes ile birlikte size saldırmaya çalışan yaratıklardan kaçmanız gerekiyor. Hayatta kalmak için iyi bir mücadeleye ihtiyacınız var. 

Sonuç olarak Pixel Gun 3D oyununda dilerseniz tek başına dilerseniz çoklu modu ile oynayarak size saldırı yapan zombilere karşı hayatta kalmanız gerekiyor. Zombi oyunlarından hoşlanıyorsanız ve onlarla mücadele etmek istiyorsanız Pixel Gun 3D oyununu Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
9.0.4
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,606
GELİŞTİRİCİ
RiliSoft
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.