Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Tap Titans 2

reklam

Android için Titan Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 1 yıl önce , Güncelleme: 1 yıl önce

Kendi savaşçınızı geliştirebileceğiniz harika bir oyuna ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Tap Titans 2 oyununda hem eğlence hem aksiyon sizleri bekliyor. Ücretsiz olarak sunulan kaliteli grafiklere sahip olan oyunda karşımıza sürekli olarak çıkan yaratıkları öldürmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte zaman zaman farklı tiplerde karşımıza çıkıyor. İyi bir mücadele vererek düşmanları yok etmeye çalıştığımız oyunda ilerledikçe kendimizi daha iyi geliştirmemiz de mümkün oluyor.

Ayrıca savaşçınızın özel güçlerini geliştirerek daha iyi hasar verebiliyruz. Oyunda yaratıkları öldürdükçe para kazanıyor ve daha iyi yerlere gelebiliyorsunuz. Bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşabildiğimiz Tap Titans 2 oyununda eğlenceli anların yanısıra heyecan dolu anlar yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. 

Farklı dayanıklıkta canavarların belirdiği Tap Titans 2 oyununda ana karakter biz olduğumuz için vuruşlarımız daha öldürücü ancak bazen bu durumu iyi kullanamıyoruz. Oyuna ilk başladığımız zaman tek başımıza oluyoruz ancak ilerledikçe karakterler de eklememiz mümkün oluyor. Eğer sizde kılıçlarınızı kuşanıp tehlikeli bir istilacı olmak istiyorsanız Tap Titans 2'ye mutlaka Android cihazlarınızda yer vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.1.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
491
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.