Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Attack on Titan

reklam

Titan Aksiyon Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Attack on Titan oyunu heyecan verici öğeler bulunduran başarılı bir aksiyon oyunudur. Ünlü Attack on Titan animesiyle orjinal hikayesine sadık kalmış. Kendi hallerinde yaşarken birgün aniden dev insanımsı karakterler karşılarına çıkıyor. Kısa bir zamandan sonra yaratıklar içgüdüsel olarak insanlara saldırmaya başlıyor.

İnsanları yiyerek ilerliyor. Bu dev yaratıklar gittikçe zararlı bir hal alıyor. Bu nedenle dünya üzerinde insan nüfusu azalıyor. İnsan nesli tükenmeyle karşı karşıya kalıyor. Hayatta kalan az sayıda insanlar ise kendilerini duvarlarla güçlendirilmiş şehirler içerisine hapsederek ilerliyor.

Bu nedenle titanlardan korunabileceklerine inanıyorlar. Ancak bu duvarlar titanlardan korumaya ise yetmemeye başlıyor. Titan saldırısında Attack on Titan oyunundaki kahramanı olan Eren'in annesi titanlara sa em oluyor. Eren'in amacı ise intikam almak. Oyun boyunca Eren'in yerine geçerek intikam almaya çalışıyoruz. 

Açık dünya temeline dayalı başarılı bir aksiyon oyunu olup 3. şahıs bakış açısından kontrol ettiğimiz Attack on Titan oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
26
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,016
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.