Adventure Craft indir
Adventure Craft

Adventure Craft indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Aksiyon RPG Oyunu

Adventure Craft ile keyifli bir aksiyon deneyimine ne dersiniz?

Zaman zaman avlandığımız, yaratıklara karşı savaştığımız Adventure Craft oyununda hayatta kalmak için büyük bir mücadele göstermeniz gerekiyor. Minecraft'ın 2 boyutlu hali olarak tanımlanabilecek olan Adventure Craft oyununda oyunculara sürekli olarak evrilen ve değişen bir dünyada yer alıyor. Hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz Adventure Craft oyununda oyunculara geniş açık bir dünya sunuluyor. 

Aksiyon RPG tarzı bir oyun olup Don't Starve, The Legend of Zelda ve Starbound gibi oyunlardan çizgiler bulunduruyor. Sürekli olarak değişen bir dünyada yer aldığımız Adventure Craft oyununda karşımıza çıkan tehlikelerle mücadele etmemiz gerekiyor. 

Silah ve ekipmanları kendiniz inşa edebiliyorsunuz. Oyunda gece ve gündüz döngüsü de yer alıyor. Bu göz önüne alındığında gündüzlerimizi inşa etme ve kaynak toplamak için uğraşıyoruz. Dolayısıyla gece çeşitli tehlikeler ortaya çıkıyor. Hazırladığımız silahları da gece kullandığımız Adventure Craft oyununda keşfedilecek birçok farklı mağara ve savaşılacak birçok bölüm sonu canavarı yer alıyor.

Büyük hazineler ve ödüllerin bizi beklediği Adventure Craft oyununda rastgele bir düzen bulunduğu için sizi nelerin bekleyeceğini bilmeden ilerliyorsunuz. Farklı bir oyun tecrübesi yaşayabileceğiniz Adventure Craft oyununu Windows bilgisayarlarınızda denemenizi tavsiye ediyorum.

Adventure Craft Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 2.5 GHz Intel Core 2 Duo veya eşdeğer özelliklere sahip işlemci

- 512 MB RAM

- 256 MB video belleğe sahip Shader Model 4 destekleyen harici ekran kartı

- DirectX 11

- 700 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
8,695
HEMEN İNDİR (1.52 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 3
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?