Escape From BioStation indir
Escape From BioStation

Escape From BioStation indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Sürükleyici Bilim Kurgu Oyunu

Bilim kurgu temalı aksiyon oyununa hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Escape From BioStation oyununda sürükleyici bir deneyim sizleri bekliyor. Bilim kurgu temalı hikayeleri sevenlerin hoşuna gidecek olan oyunda uzayın derinliklerine iniyoruz. 

Uzayın derinliklerinde geçen bir maceraya konuk olduğumuz bu oyunda Rob Bot adındaki robot kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Söz konusu kahramanımız uzak ve antik bir uzay istasyonunun son vatandaşı olup tehlikelerle dolu bu uzay istasyonunda hayatta kalmaya çalışan kahramanıza oyun boyunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. Escape From BioStation oyununda farklı düşmanlar bizleri bekliyor. 

Onlarla en iyi şekilde mücadele edip çarpışarak bol bir aksiyon yaşamamız mümkün oluyor. TPS türünde bir aksiyon oyunu olup kahramanımızı 3. şahıs kamera açısıyla kontrol ediyoruz. Karşımıza çıkan ölümcül robotlarla savaşmak için tüm gücümüzü kullanıyoruz. Elimizdeki ilginç süper sincabı kullanıp ilerlemeye çalışıyor ardından dev bölüm sonu canavarlarıyla da savaşabiliyoruz. Zaman zaman bulmacaları çözebiliyoruz. Platform oyunlarını anımsatan mücadelelere katıldığımız Escape From BioStation oyununa bir şans vermenizi öneriyorum.

Escape From BioStation Sistem Gereksinimleri

- Windows Vista işletim sistemi

- 2.0 GHz çift çekirdekli işlemci

- 3 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip DirectX 10 destekli ekran kartı (Nvidia GeForce 8600, AMD Radeon HD 3600 veya Intel HD 4000 serisi)

- DirectX 9.0c

- 4 GB boş depolama alanı

- DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,093
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 3
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?