Derelict Fleet indir
Derelict Fleet

Derelict Fleet indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Uzay Temalı Aksiyon Oyunu

Eskiler bilir. Descent tarzı oyunları.. 

Uzay savaşı oyunlarını seven Windows kullanıcıların seveceğine inandığım Derelict Fleet oyunu 3 boyutlu bir uzay savaşı oyunudur. Windows bilgisayarlar için geliştirilmiş olan bu oyunda uzayın derinlinklerine iniyoruz. Heyecan dolu bir maceraya atılma imkanına sahip olduğumuz Derelict Fleet oyununda uzayda yeni bir kolonileşme alanı keşfediyoruz.

Bununla birlikte uzay filosunun yaşadığı olayları konu alıyor olup bu filo özellikle zorlu yolculuklarda bilinmeyen tehlikelerle karşılaşırken güvenliği sağlamak bize düşünüyor. Uzay gemimize atlıyor bunun beraberinde küçük ve hızlı savaş gemileri dışında dev amiral gemileriyle de savaşıyoruz. 

3 boyutlu açık bir dünyanın sunulduğu Derelict Fleet oyununda bu dünyadan başka kolonilerin güçlerinin dışında uzay korsonları gibi güçlerle de karşı karşıya kalıyoruz. Özellikle farklı uzay gemilerine ilgi duyan kullanıcıların hoşuna gidecek başarılı bir oyun olup belirli hedefleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda kullandığınız uzay gemilerini de geliştirmeniz mümkün. Genel olarak iyi bir atmosferin yer aldığı başarılı bir oyun olup hızlı savaş gemileri ve küçük savaş gemileri dışında dev amiraller ile savaşma deneyimi yakalayabileceğiniz etkileyici bir oyun olup bir şansı hak ediyor. 

Derelict Fleet'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- AMD A4 işlemci

- 500 MB RAM

- Dahili ekran kartı

- 1.8 GB boş depolama alanı 

Oyunu Steam üzerinden oynayabilirsiniz. Ücretsiz Hesap açma ve oyun indirme rehberi için buraya TIKLAYINIZ. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
6,865
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?