Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Battle of Warplanes

reklam

3D Hava Savaşları Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows bilgisayarınızda  oynamanız için hazırlanmış olan Battle of Warplanes oyununda tüm uçaklar düşürüp gökyüzün hakimi olmalısınız! Düşük donanımlı Windows tablet ve bilgisayarlarda oynamanız için hazırlanmış başarılı bir uçak savaşı oyunudur. Oyun içerisinde görevleri tamamladıkça düşmanları uçaklarını indirdikçe ilerliyorsunuz.
Son derece başarılı grafiklere sahip olan uyum tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Oyun içerisinde tekli oyuncu modu seçeneği de bulunmaktadır. Bunun yanında gerçek oyuncularla karşı oynama fırsatı sunan oyunda internete bağlı olmadığı zamanlarda özel savaşlara katılıp tekli olarak savaşa bilirsiniz. Oynayabileceğiniz bu oyunda sürekli savaşmanız gerekiyor aynı zamanda birbirinden zorlu olan görevleri tamamlamamız gerekiyor. Aslında uçakları yeryüzüne indirmek için en iyisi çoklu oyun modunda oynamak. Oyun içerisinde ki tek amacımız o gökyüzüne karşılaşmış olduğunuz uçaklara tek tek indirmek ve gökyüzüne hakim olmak.

Gerçek zamanlı sıra çok sayıda geliştirmeye açık bir uçak savaşları oyunudur.  Üç farklı savaş seçeneğinin yanısıra yeni ve profesyonel olan oyunculara uygun kontrol sistemleri bulundurmaktadır. Eğer size gerçek zamanlı uçak Savaşları oyununu oynamak istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
910
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.