Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

CyberLink PowerDVD

reklam

DVD Oynatma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Bilgisayarda DVD izlemek isteyenler için oldukça kullanışlı bir yazılımdır. CyberLink PowerDVD

 Programının içerisinde DTS ve Dolby audio desteği bulunmakta. DVD’lerinizi takıp sorunsuz bir şekilde filmlerinizi izleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra  DTS 96/24, Dolby Digital EX gibi oldukça profesyonel ses teknolojilerinden faydalanmaktadır.

Medya oynatmak için kullanabilirsiniz. Video formatlarının hangisinde çalışıyor diye düşünmenize gerek yok. Çünkü  CyberLink PowerDVD programı bütün formatları destekler. Bütün DVD formatlarını sorunsuz bir şekilde izlemenize olanak sağlar.

Film izleme deneyiminizi dış ortamlara taşıyabileceğiniz içerisinde birden fazla medya özellikleri bulunan program size yardımcı olabilmek amaçlı elinden gelen herşeyi yapıyor.

Programın görüntü kalitesinden bahsetmek gerekirse görüntü kalitesi oldukça mükemmel, kusursuz görüntüler, göze hoş gelecek renkler ve parlaklıklar.. Video çözünürlüğünü yüksek performansta tutmaktadır. 
 
Programın en güzel özelliği ise içerisinde bulunan skin desteğidir. Bu desteği sayesinde DVD’lerinizi bilgisayarınıza indirebilir ve kendi medya ortam oynatıcınızla oynatabilirsiniz.

Programın Tanıtım Videosu
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
SON SÜRÜM
13
BOYUT
1.34 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,014
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.