Amazon Chime

Amazon Chime indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Amazon Sesli Ve Görüntülü Görüşme Programı

Amazon Chime ile kolay bir şekilde arkadaşlarınızla iletişime geçmeye ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Amazon Chime programı ile birlikte sesli, görüntülü olarak görüşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla mesajlaşma konusunda sizlere yardımcı olacak program ücretsiz olarak sunulmaktadır. Hem iş hayatınızda hem günlük hayatınızda iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış başarılı bir iletişim programıdır. 

Video konferansları yapabilirsiniz!
İnternet üzerinden iletişim ihtiyaçlarınızın hepsini kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. İnternet bağlantınızı kullanarak arama yapabilir, yakınlarınız ve tanıdıklarınızla sesli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte web kameranız aracılığıyla görüntünüze yer verebilirsiniz. Video sohbetleri yapabilir aynı zamanda mesajlaşma bölümünden iletiler gönderebilir. Ayrıca arkadaşlarınıza dosya, belge ve fotoğraf paylaşımında bulunabilirsiniz. 

Google, Amazon Chime ve Outlook takvimizle senkronize bir şekilde çalışabilirsiniz. Takvimler üzerinde toplantılar ve konferanslar oluşturmanıza imkan sağlayan Amazon Chime programı ile toplantılara katılacak olan insanları seçmeniz de mümlün. Görüşme zamanınız geldiği zaman bütün üyelere otomatik olarak konferans çağrısı gönderebiliyor. Konferanslara herkesi görüntülü olarak davet edebiliyorsunuz bununla birlikte görüntülü görüşmelerinizi akıcı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Ekran paylaşma!
Amazon Chime programının belki de en etkileyici özelliği ekran paylaşma özelliğinin olmasıdır. Bununla birlikte ekranınızın görüntüsünü görüşme yaptığınız kişilerle paylaşarak destek almanız da mümkündür. Amazon Chime'ı kullanırken isterseniz Amazon hesabı oluşturabilir ve burada toplantılar yapabilirsiniz. Yahut dilerseniz hesap oluşturmadan da Amazon Chime programını kullanabilirsiniz.

Hesap oluşturmanız zaman sadece davet edilebiliyorsunuz siz kendiniz bir toplantı oluşturamıyor yahut yeni bir görüşme başlatamıyorsunuz. Genel olarak sade ve kullanışlı bir program olup Amazon Chime'i denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya - Sürücü Yönetimi
VERSIYON
4.0.7762
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Linux Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,555
HEMEN İNDİR (10.57 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?