Mount Blade II Bannerlord

Mount Blade II Bannerlord indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Orta Çağ Dövüş Simülasyonu

Aksiyon dolu bir dövüş simülasyon oyununa ne dersiniz? 

Gelmiş geçmiş en iyi Türk yapımı oyunlarından biri olan Mount & Blade II: Bannerlord oyununda sizleri macera dolu anlar bekliyor. 
Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış oyun yerli bir oyun stüdyosu tarafından geliştirilmiştir. Tartışmasız son zamanların en iyi oyunlarından biri olup zaten almış olduğu ödüllerle kendini kanıtlamıştır. Gelmiş geçmiş en iyi 50 oyun ödülünün sahibi olan oyunun serisi en son 2010 yılında karşımıza çıkmıştı.

Oyunun serisine ilk kez çok oyunculu modu getirilmişti. Bu oyunu sevenler de uzun zamandır yeni oyununu bekliyordu. İlk kez duyurusunu 2012'de duyduğumuz Mount & Blade II: Bannerlord oyunu hakkında daha sonra hiç birşey duymadık. Geçtiğimiz aylarda piyasada yer alan Mount & Blade II: Bannerlord oyununda son düzlüğe gelmiş bulunuyoruz. 

Bannerlord oyununda Calradia topraklarına geri dönüyoruz. Warband'da anlatılan hikayenin tam 200 sene öncesini konu alan oyun farklı özelliklerle ön plana çıkıyor. Kale savunması konusunda neredeyse beş on adım ileriye gidiliğini görüyoruz. Donanımlı silahların yer aldığı oyunda hem stratejik hemde derinliği arttıracak oyunun zevkini çok yukarılarda yaşadığımıza şahit olacağız. 

Detaylı grafiklere sahip olan oyun etkileyici bir atmosfere sahip ancak oyunda şöyle birşey söz konusu oluyor ki sistem gereksinimleri de yüksek. 40 GB büyüklüğünde bir alan ayırmanızı isteyen Mount & Blade II: Bannerlord oyununda ilerleme gösterirken başka bir başlık olan diploması bu sefer daha iyi bir şekilde işleyecek olup kimi raslantılar inanılmaz başka sonuçlara gebe olurken aldığınız kararların önemi ise gittikçe artacak.

Eğer sizde dövüş strateji öğelerinin yer aldığı bir simülasyonda yer almak istiyorsanız mutlaka Mount & Blade II: Bannerlord'u denemelisiniz. 

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

-İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300

-Bellek: 4 GB RAM

-Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240

-Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

-İlave Notlar: Bu gereksinimler, yapımın son halinde değişikliğe uğrayabilir.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya - Sürücü Yönetimi
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Linux Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,288
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Kendi silahınızı yapabilirsiniz.
  • Çeşitli kuşatma silahları
  • Geliştirilmiş yeni oyun motoru
  • Zengin çeşitli kültürler
EKSİLERİ
  • Yüksek sistem gereksinimleri