OmniBus

OmniBus indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Otobüs Simülatörü

İlginç oyun mekaniklerine sahip harika bir otobüs oyununa ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış OmniBus oyununda gerçekçi bir otobüs kullanma deneyimine girişiyoruz. Oynanış bakımından heyecanlı bir deneyim sunan otobüs simülatörü olarak tanımlayabileceğimiz OmniBus oyununda otobüsü kontrol etmeye çalışıyoruz. Otobüs oldukça güçlü bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bu oyunda bu güçlü otobüsü kullanmaya çalışıyoruz. Çılgın mücadelelerin yer aldığı oyunda otobüsünüz sürekli olarak yol alırken kaza yapıp felakete yol açmamak için çabalıyoruz. 

Evrenin en güçlü otobüsünü kullanmaya çalıştığımız OmniBus oyununda mizahi bir hikaye bulunuyor. Otobüse bindiğimiz andan itibaren bizlere bazı görevler veriliyor. Bizde bu görevleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Şeytana hizmet eden düşman otobüsleri yok etmeye çalıştığımız OmniBus oyunun kaos zamanlarında dünyaya barışı getirmeye çalışıyoruz.

Bunların yanısıra uzay mısırlarını hasat etmek ve astronatları düğünlere yetiştirmek gibi destansı görevler de yer alıyor. Farklı modların sunulduğu OmniBus oyununda 3 boyutlu grafikler bulunuyor. Çizgi film tadında ilerleyen keyifli bir atmosferin yer aldığı OmniBus oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Dosya - Sürücü Yönetimi
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Linux Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,407
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?