Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

FileZilla

reklam

FTP Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

FileZilla programını bilgisayarınızda kullanarak dosya yükleme ve taşıma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayar arasında dosya transferi yapmanıza imkan sağlayan başarılı bir FTP programıdır. 

Açık kaynak kodlu olarak geliştirilmiş olan bu program ücretsiz hizmer veriyor. Dosya Transfer Protokolü yani bir FTP istemcisi. İçerisinde bulunan Türkçe dil desteği aracılığıyla kullanımda bir zorluk çıkarmıyor. Güvenli bir şekilde dosya aktarmak isteyen kullanıcıların yardımına koşan FileZilla ayrıca FTPS ve SFTP desteği sunuyor. 

Kolay kullanımlı olan program basit bir arayüze sahip olduğundan dolayı çapraz platformlar için uyumlu çalışıyor. Dilerseniz Windows bilgisayarınızda yada MAC OS X ve Linux üzerinde kullanabiliyorsunuz. Büyük dosyalar için yeniden yüklemeye devam etme özelliği ile 4 GB'a kadar yükleme işlemini gerçekleştirebiliyor ve işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirebilmeniz adına sürükle bırak desteği de sunuyor. Ayarlanabilir hız limitleri ve program seçenekleri ile sevilen bir program olan FileZilla güçlü bir site yönetiminin takibi ile de dikkat çekiyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
SON SÜRÜM
3.9.0.6
BOYUT
0
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
934
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.