Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Five Nights at Freddy`s 4

reklam

Korku Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde oynayabileceğiniz Five Nights at Freddy`s 4'te kendinizi çocukluk kabuslarından korumaya çalışıyorsunuz. Korku tabanlı başarılı bir oyun olup ürpertici atmosferiyle ön plana çıkıyor. Serinin son oyununda öndeki oyunlarda sizi kovalayan kabus bizi takip etmeye devam edecek ve bu kez evimizde bu kabusa yakalanıyoruz. 

Kaliteli grafikleri ile öne plana çıkan Five Nights at Freddy`s 4 alışılmış korku oyunlarının aksine oyun bize tehlikeler karşısında zayıf olmanın ne demek olduğunu apaçık gösteriyor. 

Karanlıkta birden bire canavara dönüşen oyuncaklar ve daha önceki oyunlarda gerilim dolu anlar yaşatan Chica, Bonnie, Freddy Fazbear ve Foxy karanlıkta saklanan diğer tehlikelerde sizi katletmek için elinden geleni yapmaya çalışacak. Sizin ise onlardan kurtulabilmek adına sahip olduğunuz tek şey zekanız ve el feneriniz. Kendinizi savunmaya geçmeniz gereken Five Nights at Freddy`s 4 oyununda savunma için öncelikle kapıları kapatıyoruz daha sonra dolaplara giren yaratıkları engellemek için dolap kapaklarını kapatıyoruz.

El fenerinizle uzun koridorların ucundaki yaratıkları kovaladığınız Five Nights at Freddy`s 4 oyununda sürekli olarak etrafı kontrol etmeniz gerekiyor. Ses efektleri ile atmosferi güçlendiren Five Nights at Freddy`s 4 oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,548
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.