Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Hitman: Absolution

reklam

Kiralık Katil Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Hitman: Absolution oyunu uzun yıllardan beri bildiğimiz kiralık katil oyunu serisi Hitman'ın 5. oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Yeni bir mücadele ile karşılaştığınız bu oyunda sizleri aksiyon dolu anlar da bekliyor. Hikayesi serinin bir önceki oyunu Hitman Blood Money'in kaldığı yerden devam edip Ajan 47'ye görevlerini veren aynı zamanda bağlı olduğu ajanstaki bağlantıları yönetmekte olan Diana, Hitman Absolution'da yeni bir sabotaj olayının yer almasıyla ajansı da işin içine dahil ediyor.

Tüm bunların üzerine Ajan 47'den Diana'yı bulması ve yok etmesi görevi veriliyor.
Diana'yı yok etme görevi alan Ajan 47 olayların aslında göründüğü gibi olmadığını keşfederek büyük bir komploya dahil olduğunu görüyoruz. Oyunda Ajan 47'yi kontrol edip bu komplo teorisini çözmek ve gerçekleri bulmak için mücadele etmeniz gerekiyor. 

Derin ve etkileyici bir hikayeye sahip olan Hitman: Absolution oyununda yenilenmiş oyun motoru sayesinde oyuncular grafik açısından da memnun kalıyor. Hitman'ın serisinden alışık olduğumuz üzere gizliliğinizi korumanız gerekiyor.

Düşmanlarınızın kıyaferlerini bile  kullanarak düzenlediğiniz suikastın gizli kalması gerekiyor. Silahlarınızı ve düşmanlarınızın hareketlerini tahmin etmeniz gereken oyunda farklı yollar keşfedebilirsiniz. Eğer sizde Hitman: Absolution oyununu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri:

Windows Vista ve üst versiyonları
Çift çekirdekli AMD veya Intel işlemci
24 GB boş depolama alanı
2 GB RAM
512 MB Nvidia 8600 veya eşdeğer özelliklere sahip bir AMD ekran kartı
DirectX 10

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,808
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.