Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

VPN Master

reklam

iPhone ve iPad için VPN Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Sanal özel ağ hizmetini kullanarak internet deneyiminizi daha iyi hale getirebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda VPN Master uygulamasını kullanarak web sitelerin engelini kaldırabilir, anonim olarak gezinerek internette güvenliğinizi saklayabilirsiniz. Uygulamanın arayüzünde yer alan ülkelerden istediğinizi seçerek onların sunucularına bağlanabilirsiniz. 

Benzerlerine göre daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlayan uygulama stabil olarak çalışmaktadır. İndirme işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak için de kullanabilirsiniz. Sade ve anlaşılır bir arayüze sahip olmasıyla birlikte kullanıcı deneyimi gerektirmiyor. Ücretsiz olarak sunuluyor olup özel ve güvenli çevirimiçi faaliyetlerde bulunmanıza yardımcı olmaktadır.

iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden banka işlemleri yahut alışveriş yapıyorsanız güvenli bir ortamda daha iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. İstikrarlı bir VPN sunucusuna bağlanmaktadır. VPN aracılığıyla ülkenizde yasaklı olan sosyal medya ağlarını yasaklara takılmadan kullanmanız mümkün.

Online özgürlük, gizlilik ve güvenlik sağlayacak VPN Master uygulamasını iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Eğer sizde hızlı internet seçeneklerinin yer aldığı başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka VPN Master'ı yüklemelisiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.9.0
BOYUT
18.5 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,430
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.