puhutv

puhutv indir

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Türk Film Dizileri İzleme Uygulaması

puhutv online televizyon deneyimi sunuyor!

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış puhutv uygulamasıyla Türk dizilerini, filmlerini, en sevilen çizgi filmleri hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Online bir televizyon deneyimi sunan puhutv uygulaması unutamadığınız filmleri de izlemenize olanak sağlıyor. Sadece filmleri değil dizileri de. Kiralık Aşk, Cesur Güzel, Hababam Sınıfı, Tosun Paşa, Behzat Ç, İşler Güçler gibi unutamadığınız dizi filmleri akıcı bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Sevdiğiniz dizi ve filmleri için ücret vermek zorunda değilsiniz. Ayrıca uygulamaya üye olarak izleme alışkanlıklarınıza göre dizi ve filmlere ulaşabilirsiniz. Üyelerini hatırlayarak puhutv uygulaması kaldığınız yerden istediğiniz cihaz üzerinden devam etmenize olanak tanır. 

Sade ve şık bir tasarıma sahip olup son derece iyi bir deneyim sunmayı amaçlayan puhutv uygulamasıyla canlı tv kalitesine ulaşabilirsiniz. En popüler Türk dizilerini ve filmlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü kalitesiyle izleme deneyimi sunan uygulamada önerilen videolarda listelenmektedir. Genel olarak başarılı bir televizyon uygulaması olup yerli sevenlerin seveceğine inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.0.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,310
HEMEN İNDİR (27.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?