Forest: Stay focused indir
Forest: Stay focused

Forest: Stay focused indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iOS için Telefon Bağımlılığından Kurtulma Uygulaması

Dijital çağımızın en büyük sorunlarından biri olan telefona bağımlılığınızın önüne geçmek istiyor musunuz?

iPhone ve iPad cihazlarınıda kullanabileceğiniz bir uygulama yardımıyla bu durumun önüne geçebilirsiniz. Telefona bağımlılık için hazırlanmış Forest uygulamasıyla telefon bağımlılığınızı yenebilmek mümkün. Uygulama bünyesinde farklı bir çözüm bulunduruyor. 

Telefona bağımlı olup ondan vazgeçemiyorsanız Forest uygulaması bu konuda sizin büyük bir yardımcınız olacaktır. İlginç bir şekilde çalışan uygulamada ormana bir tohum ekip bu şekilde bağımlılığınızı ortadan kaldıracaksınız. 

Peki telefon bağımlılığını nasıl engelleyebiliriz?

Forest uygulaması telefon bağımlılığınızı kırmak adına çevre bilincinden yararlanıyor. Yarım saat boyunca telefonu kontrol etmemek bir ağacın kök salıp büyümesini sağlıyor. Yani siz telefona baktığınız zaman ağaçlar kuruyor. Kuruyan bu ağaçlar birleşerek büyük bir orman haline geliyor. Bunu engellemek için telefon kullanmayıp bu alışkanlığınızın önüne çevre bilinciyle geçmiş olacaksınız. 

Genel olarak sosyal medya üzerinde geçirilen vakit bağımlılık yaptığı için bu tarz bir uygulama ile bu sorunu bir nevze de olsa azaltabilirsiniz. Telefona bağımlı olarak geçirdiğiniz zamanlarıda daha verimli bir şekilde kullanarak bu çağın hastalığından kurtulabilirsiniz.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
3.25.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
4,000
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?