Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Forest: Stay focused
Android için Telefon Bağımlılığından Kurtulma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Akıllı telefonlar bildiğiniz üzere gün geçtikçe hayatımızın vazgeçilmez noktası oluyor. Bu telefonları bu kadar popüler hale getiren durumlar arasında elbette uygulamalar ve oyunlar yer alırken sosyal medya hesapları unutulamaz. 

Modern çağın hastalığı haline gelen telefona bağımlılık için hazırlanmış olan Forest uygulamasıyla bu alışkanlığınızı en aza indirebilirsiniz. Uygulama bunu yapabilmek için çevre bilincini kullanıyor. İlginç bir yöntem ile çalışan uygulama bir tohum ekiyor ve eğer siz yarım saatte bir telefona bakarsanız yetişmek üzere olan ağacınız kuruyor.

Var olan ağaçlarınız da beraberinde kuruyor. Ancak telefonla ilgilenmezseniz çok güzel bir ormana dönüşüyor. Yarım saat boyunca telefonu kontrol etmemek ağacın kök salıp büyümesini sağlıyor. Eğer ağaçların kurumasını istemiyorsanız telefonu sık sık kullanmamanız gerekiyor. 

Farklı bir şekilde çalışan uygulama böylelikle telefona olan bağımlılığınızı azaltmayı amaçlıyor. Eğer sizde Android cihazınızı çok sık kullanıyor ve bu telefon bağımlılığınızı engellemek istiyorsanız mutlaka Forest uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.15.4
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,376
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.