Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Kingdom Online

reklam

Popüler Krallık Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Kingdom Online yeni tanınan ancak Türkiyenin MMO alanında bir süre oldukça etkili olmuş Knight Online'ın yolundan giden  bir MMORPG oyunu olarak karşımıza geliyor. Oyunun alfa testlerindeki izlenimlerime göre Kingdom bir MMO olarak biraz daha stratejiye dayalı bir yol sergiliyor. Buda Knight'taki algıyı olduğu gibi oyunculara aktarmamak oyunun nekadar gelişmiş olduğunu kullanıcılara gösteriyor. Kingdom'da ırk seçmeden sınıf oluşturur ve maceramıza yol almaya başlarız. Oyunda ırk meselesinin kalkmış olması iyi bir fikir olmuş. Çünkü son zamanlarda çıkan MMO'lar artık belirli bir formatta ilerlediği için bunun  dışına çıktığınız anda oyunun sürükleyici etkisi tamamen ortadan kalkıyor. Oyun yenilenerek farklı özellikler getirilmiş.

Oyunun  PvE mantığı çok iyi bir şekilde güncellenmiş. Oyunda birlikte göreve çıktığınız  NPC'ler ve daha interaktif görevler veren bazı yerleşkeler de bulunuyor.Yeni zindanlarında desteğiyle  oyuncuların amacı sadece seviyeye ulaşıp PvP yapmakla olmayacak ve oyunu tüm güzelliklerini yaşayacaklardır.

Kingdom da binek sistemine geçmiş ve ve herkez dilediği bineği sahiplenebilirken oyun içerisinde daha hızlı hareket edebiliyoruz. Bu konuda TNT oyuncularına sunduğu avantajlarla binek imkanları sunuyor.

Özet olarak Kingdom Online, Türkiye'de online bir devri başlatmış Knight'tan aldığı şeyler kadar üzerine yeni şeyler de ekleyerek daha modern yapılanmasıyla  büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olucaktır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
2.24 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,146
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.