Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Love and Dragons

reklam

Hikaye Odaklı Gizli Eşya Bulma Dedektif Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Love and Dragons'da gizli objeleri bularak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Love and Dragons oyununda Miralda'nin arkadaşına gizem çözme yeteneğinizle sadece siz yardım edebilirsiniz. Hikaye odaklı olmasıyla oyun içerisinde etkileyici hikaye görmek isteyen oyunseverler için oldukça başarılı bir yapıya sahip. Klasik gizli obje bulma oyunlarından daha farklı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Miralda adında bulunan ejderhalar diyarında yaşayan bir bayanın arkadaşını okla vurulması sonucu gizem perdesini aydınlatmakla görevlendiriliyoruz. Love and Dragons oyununda olayın yaşandığı bahçeye adımınızı attığınız andan itibaren tehlikeli maceralar başlıyor. 

Love and Dragons oyununda diğer obje bulma oyunlarında olduğu gibi ustaca gizlenmiş olan objeleri bulmaya çalışıyoruz. Her bir eşya bizi kanıta doğru götürüyor. İlerlemenizi kolaylaştıracak olan Love and Dragons oyununda diyaloglar ne yazık ki yabancı dilde hazırlanmış. Oyun içerisinde beğenmediğim tek durum Türkçe dil desteğine sahip olmaması. Sürükleyici bir yapıya sahip olan Love and Dragons'u Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,065
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.