Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Mafia 2

reklam

Aksiyon Dolu Mafya Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Mafia oyunu ile sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. 

Türünde en iyi örnek olmayı başarmış olan Mafia 2 oyununda inanılmaz güzel bir senaryo yer alıyor. Dönemin ilerisindeki bir teknolojik yapıyı bir arada sunan başarılı bir mafya oyunu olan Mafia 2, 3.şahıs bakış açısından oynanıyor. Mafia The City Of Lost Heaven oyunun devam oyunu olarak yayınlanmış aksiyon dolu bir oyundur. 


Dünya Savaşını konu alan oyunda savaş dönemini seviye seviye görüyorsunuz. Dönem sonrasında ilerleyen oyunda ilk bitirmiş olduğunuz dönemlerden oyuna başladığınız Vito Scallate karakteriyle oyunu yönetiyorsunuz. Vito İtalya'dan Amerika'ya göç eden bir fakir ailenin çocugu. Gençliğinde yasadışı işlerle gelir elde etmiş ve kötü şartlar altında yaşamıştır. Vito bir soygun sırasında polise yakalanıyor. Ardından cezaevine giriyor. Cezaevinde olduğu dönem 2. Dünya Savaşı oluyor. Vito orduya katılıp cezasından kurtuluyor. Orduda olduğu dönemlerde ara sıra ailesini ziyaret eden Vito, yakın arkadaşıyla görüştükten sonra askerlik görevini sonlandırmak için mafyaya katılıyor. İşler tamda burda başlıyor. Oldukça teknoloji içeren başarılı bir oyun olup kaliteli grafiklere sahip olmasıyla da kullanıcıların gözdesi olmayı başarıyor. Dönemin havasını gayet başarılı bir şekilde yansıtan Mafia 2 oyununda çizgisel ilerlemiş olsada oyunda geniş bir açık dünyaya konuk oluyorsunuz. 

Mafia 2 oyununda bulunan seslendirmeler ve diyalogları ile oldukça başarılıdır. Oyundaki karakterler hikaye içerisinde sağlam bir yere sahip diyebilirim. Eğer sizde bu oyunu oynamak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,187
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.