Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Resident Evil 4

reklam

Canavarlarla Savaşma Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Serinin en iyi korku oyunlarından biri olan Resident Evil 4 oyununda yer alan radikal değişiklikler oyunseverleri mutlu edecek. Serinin ikinci oyununda ana kahramanımız olan Leon S. Kennedy yine bir ana kahraman olarak karşımızda.

Oyunda hatırlayacağınız üzere Leon zombiler tarafından ne yazık ki istilaya uğramıştı. Resident Evil 4 oyununda Raccoon City'den kurtulmaya ve arkadaşlarınızın izini bulmak için mücadele ediyordu.

Ancak bu seride Leon tamamen farklı bir maceraya atılıyor. Amerikan başbakanın kızının kaçırılmasıyla başlayan maceramızda Leon olay üzerine başkasının kızını bulup kurtarmakla görevlendiriliyor. Bu nedenle Avrupa'nın kırsal kesimlerine yolculuğumuz başlıyor.

Leon görevi ziyaret etmiş olduğu bir köyde canavarlarla karşılaşıyor. Ürpertici gerçekler ve korkunç canavarlarla karşılaştığımız Resident Evil 4 oyununda bu durumdan kurtulabilmek için başkanın kzının izini bulabilmesini sağlamakta bize kalıyor. 

2014 yılında yayınlanmış olan oyunun değişikliğe uğrayan versiyonu olarakta görebiliriz. İçerisinde yer alan gelişmiş grafikler ile oyunseverleri mutlu edecek bir kalite sunmayı amaçlıyor. Diğer seriye göre Resident Evil 4 oyununda kamera açıları değişikliği ise gözümüzden kaçmıyor.

Sabit bir kamera açısıyla oyunda kahramanımızı yönetmeye çalışıyoruz. 3 boyutlu yapıya geçiş yapara 3. şahus bakış açısından kahramanımızı kontrol etmemiz mümkün. Öyleyse kaçırılan başkanın kızını kurtarmak için canavarlarla savaşmak istiyorsanız Resident Evil 4 oyununu mutlaka Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
26
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,521
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.