Lost in Nature

Lost in Nature

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Doğa Şartlarıyla Hayatta Kalma Oyunu

Lost in Nature ile sizleri keyifli bir hayatta kalma deneyimi bekliyor!

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz adına hazırlanmış olan Lost in Nature oyununda doğa şartlarıyla mücadele etmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte bilgisayarlar için geliştirilmiş ıssız bir adada hayatta kalma oyunu olup hayatı boyunca açık denizde tüccarlık yapan bir kahramanın yerindeyiz.

Oyunda kahramanımız yapmış olduğu deniz ticareti sayesinde büyük bir servet sahibi oluyor. Ayrıca kahramanımız okyanusun ortasındaki bu adada medeniyetten uzak bir şekilde hayatta kalmak zorunda kalıyor. Bu macerasında da biz ona yardım etmeye çalışıyoruz. 

Macera oyunlarının vazgeçilmez FPS kamera açısıyla oynanan oyunda tıpkı popüler Minecraft'ta olduğu gibi kendi sığınağımızı ve aletlerimizi inşa etmek için mücadele ediyoruz. Bununla birlikte oyunda açlık ve susuzluk gibi kriterlerin dışında yalnızlığımıza da dikkat etmemiz gerekiyor. Oyunda akıl sağlığımızı korumamız lazım çünkü oyunda ilerlemek için büyük bir mücadele veriyoruz. 

Dinamik bir yapıya sahip olan oyunda dünyamız gerçekten etkileyici. Kaynaklar belli yerlerdee belirmek yerine değişen noktalarda rastgele değişen hava şartları, gece-gündüz döngüsü de oyunda bizleri bekliyor. Ayrıca Lost in Nature oyununa gerçeklik kazandırabilmek için detaylara son derece özen gösterilmiş olup suya girip çıktığınız zaman hasta olarak sağlığınızı kaybetmemek için ise vücut ısımızı dengelememiz gerekiyor.

Ateş yakıp vücudumuzu kurutup sıcak tutmamız lazım. Okyanusun dalgalarıyla etkileyici bir atmosferin yer aldığı oyunda sesler son derece iyi bir şekilde oyundaki yeriniö alıyor. Eğer sizde bu tarz doğa oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Lost in Nature'yi denemelisiniz.

Lost in Nature Sistem Gereksinimleri

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz çift çekirdekli işlemci

- 8 GB RAM

- 1 GB Shader Model 3.0 desteğine sahip ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 1 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,645
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?