Soul Searching

Soul Searching indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Yerli Yapım Macera Oyunu

Soul Searching ile macera dolu bir deneyime ne dersiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Soul Searching oynunda sizleri heyecan dolu bir deneyim bekliyor. Soul Searching oyunu adından da anlayabileceğiniz üzere bir arayış oyunu sunuyor. Oyunun başında oluşturmuş olduğumuz karakter ile birlikte çıktığımız adalar arası yolculukta hem ana vatanından hemde ailesinden ayrı kalan birinin hissiyatını barındıran hikayede ilerliyoruz. Bağımsız yapımlar arasında etkileyici bir oyun olduğunu söylemek mümkün. 

Oyunun yapımcıları Soul Searching oyunu için şu sözleri kullandı; 
"Soul Searching, doğduğunuz yeri terk etmeyi anlatan bir hayatta kalma hikaye oyunu. Küçük ilkel bir sal üzerinde adaların, ejderhaların ve büyünün dünyasına açılıyorsunuz. Gitmeyi seçtiğiniz adalarda yaşayan insanların hikayelerini keşfedebilir, ejderhalarla karşılaşabilir, oltayla balık tutabilir, salınızı özelleştirebilir, yeni sallar alabilir, hayaletler bulabilir, büyüler öğrenebilirsiniz. Soul Searching, size nasıl oynayacağınızı öğretmeden açık bir dünyaya bırakıyor. Tek doğru yol yok. Altına ve daha iyi sallara karşı isteğinize bağlı olarak, birden fazla oynayış stilinden birini seçeceksiniz. Bu dünyada kaybolabilirsiniz, ama sona erişen yolu bulmanız çok sürmeyecek.

Ursula Le Guin'in Yerdeniz serisinden ve Pi'nin Yaşamı gibi filmlerden ilham alan Soul Searching, büyümek, doğduğun yeri terkedip kendi ayakların üzerinde durmakla alakalı bir oyun. İzolasyon, anlam ve yön arama gibi temaları işleyen oyun, depresyona ve intihar düşüncelerine kadar değiniyor."

Talha Kaya'nın tek başına geliştirmiş olduğu macera oyununda küçük detaylar oldukça etkileyici görünüyor. Bununla birlikte oyunun sonunu görmek adına elinizden hiç bırakmayacaksınız. Bu yapım her ne kadar çok uzun sürmüyor olsa da başka karakter ile sizde tekrar tekrar oynama isteği doğuracaktır. Bu nedenle oyun oynanılmayı gerçekten hak ediyor. Eğer sizde bu tarz macera oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Soul Searching'i mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,763
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?