The Wild Eight

The Wild Eight indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Alaska Hayatta Kalma Oyunu

Hayatta ne kadar kalabileceksiniz?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz The Wild Eight oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Zorlu oyun yapısına sahip online olarak sunulan oyun kendine has görseller ile ön plana çıkıyor. 

The Wild Eight oyununda hikaye bir uçak kazası üzerinden ilerliyor. Bununla birlikte Alaska üzerinde yolculuk yapan bir uçak belli olmayan bir sebepten dolayı düşüyor ve ardından uçağın yolcuları dünyanın en soğuk noktalarından birinde kendilerini buluyor. Oyunda biz de yolculardan birinin yerine geçip hayatta kalma mücadelesi veriyor. Kendimizi ısıtmak için bir yol bulmalı ve hayatımızı ilerletmemiz gerekiyor. 

Vücut ısımınızın düşmemesi için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Elbette bununla birlikte açlığımızı da gidermemiz gerekli. Uzun süre aç kalmamız yada vücut ısımızın düşmesi oyunu sonlandırmak için yeterli oluyor. Yiyecek bulmak yani aç kalmamak için avcılık yapabiliyoruz. Bunun için de elbette silaha ihtiyacımız var. Kendimize silahlar yaparak ve özel taktikler ile hayvanları avlamaya çalışıyoruz.

Soğuktan korunabilmek için sığınaklar inşa edebilir bununla birlikte ateş yakarak üşümemek için elimizden geleni yapabiliyoruz. Hayatta kalmak için büyük bir mücadele göstermemiz gereken The Wild Eight oyununda kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetebiliyoruz. Genel anlamda geniş bir açık dünyanın kapılarını sonuna kadar açan iyi bir oyun olup Windows bilgisayarlarınızda denemenizi öneriyorum. 

The Wild Eight Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha yüksek 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz ya da AMD
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 450 1 GB
Sabit Disk: 1 GB boş alan

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,611
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?