Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Romadoria

reklam

Romadoria Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Savaşlarla, keşiflerle ve fetihlerle dolu bir oyunda yer almak istemez misiniz? Online strateji oyunu sevenler için hazırlanmış olan oyun hiç bir yükleme yapmanızı gerektirmez. İnternet üzerinde üye olduktan sonra tarayıcınız üzerinde oynayabileceğiniz oyun antik çağdaki Roma'da gezintiye çıkarmaya geliyor. 

 
Diğer online oyunları gibi sık sık karşılaştığımız savaş stillerinin yani savaşların istatisklerini takip edebilirsiniz. Olan bitan gelişmeleri takip etmenize olanak sağlayan oyun içerisinde 3 farklı mod bulunmaktadır.
 
Meydan Savaşı; İsminden de anlaşılacağı üzere meydan savaşı modunda düşmanlarınız ile çarpışacaksınız. Kale yada başka bir yapınız bu savaştan etkilenmez sadece ordunuzda kayıplar olmaktadır. 
 
Kuşatma Savaşı; Meydan savaşında galip olarak ayrılan ordu ise düşmanın kalesine doğru yol alır ve şehir kuşatma altına alınır. 
 
Şehir Savaşlar; Bu modda ise kuşatma sonucu aşılan savunma birlikteliklerin ardında karşılayacak olan savaş aşamasıdır. Adından da anlaşılcağı üzere şehir içerisinde geçen düşman birlikleri ile mücadeleye girilmektedir. 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
11.93 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,253
GELİŞTİRİCİ
Looki Gaming
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.