Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Shrek The Third (Demo)

reklam

Şrek 3 Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Daha önce büyük hayran kitlesine sahip olan masal kahramanı sevimli Shrek'in üçüncü filminin video oyunu piyasaya sürüldü. Filmle paralel olarak giden başarılı bir kurgu içeren Shrek The Third oyununa özel bölümlerin ve karakterlerin olduğunu da söylemek gerekiyor. 

Oyun dünyasında büyük bir yere sahip olan Shrek The Third oyununu ilk denediğim zaman görselleri ve eğlenceli anlatıyışından keyif aldım. 

Oyunun kontrollere sahip ilk başta alışmak zor olabilir. Çünkü W,A,S,D tuşları ile karakterleri yönlendirirken saldırılarınızı yön tuşları ile yapmanız gerekiyor. Mesela bulmacalarda kkullanacağınız aktivasyonu sol ok tuşu ile yapıyorsunuz. Özel yeteneklere sahip olan oyunda yetenekleri oyunun başında kullanmanız mümkün değil. Zaman geçtikçe oyunu keşfettikçe RPG havasına giriyorsunuz. 

Genellikle Fiona ve Uyuyan Güzel ile ilerlediğiniz Shrek The Third oyununda zorlu bulmacalar sizi bekliyor. Zorlu bulmacaları seven kişilerin seveceğine inandığım başarılı bir oyun olup sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
321
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,516
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.