Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Smart Shooter

reklam

Kamerayı Uzaktan Kontrol Etme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Smart Shooter programı ile kameranızı uzaktan kontrol edebilirsiniz. Otomatik fotoğraf çekimi için tasarlanmış olan Smart Shooter programı Nikon yada Canon gibi kameraları kontrol etenize yardımcı olmaktadır. Kolayca detaylı görüntüleri değerlendirebilirsiniz. 

Basit ve kullanıcı dostu bir uygulamadır. İlk kez kullananlar bile sorun yaşamayacaktır. Programın içerisinde bulunan 'Camera Controls' panelinde kamera denetimleri yapabilirsiniz. Kişisel fotoğraf önizleme, pozlama ve istediğiniz diyaframı seçebilirsiniz. Doğru bir pozisyonda kamerayı ayarlayıp yeni resim çekmek için Shoot düğmesine basmanız gerekmektedir. 'Photos' penceresini açarak çektiğiniz fotoğrafların önizlemesini yapmanız mümkün. Daha iyisi mi içerisinde bulunan Automatic Download özelliği ile fotoğrafları bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. 

Zahmetsizce sahneleri oluşturmak ve görüntülere odaklanmak için Smart Shooter programını kullanabilirsiniz. Kaydırma ve yakınlaştırma gibi gelişmiş özellikleriyle birlikte gelen Smart Shooter programı komut dosyalarını kullanarak kamerayı kontrol etmenize olanak sağlamaktadır. Sonuç olarak uzaktan kameranızı yönetmek ve resimlerinizi değerlendirmek için Smart Shooter  programı sürekli bir çözüm olduğunu kanıtlıyor.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.19
BOYUT
17.85 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
816
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.