iPhone/iPad Recorder indir
iPhone/iPad Recorder

iPhone/iPad Recorder indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone Ve iPad Ekran Videosu Çekme Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış iPhone/iPad Recorder programı sayesinde iOS cihazınızın ekranını bilgisayarınıza yansıtabilirsiniz. Bunun için normalde Apple TV'ye gerek oluyor ancak iPhone/iPad Recorder programıyla buna ihtiyacınız yok. Ücretsiz olarak sunulan iPhone/iPad Recorder programı iOS cihazınızın ekranını kablosuz olarak bilgisaarınıza yansıtan bu programların çoğunluğu ücretli ve ücretsiz olanlar da filigran yada belli bir süre kullanım gibi sınırlamalar gelmektedir. 

Aynı zamanda ekranı bilgisayarınıza yansıtmak için de kullanabilen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Jailbreaksiz olarak ekran yansıtmanıza ve kaydetmenize imkan sağlayan iPhone/iPad Recorder programı ücretsiz olarak sunuluyor. Kolaylıkla bilgisayarınıza ekranı yansıtabilmenize imkan sağlayan iPhone/iPad Recorder progamı AirPlay altından Apowersoft isminiz'e dokunmak bu noktadan sonra iOS cihazınızın ekranını kaydetmenize imkan sağlamaktadır. Ekran görüntüsü alabilir yada kolay bir şekilde ekranı yansıtabilirsiniz.

iOS cihazınızın ekranını kablosuz olarak bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz ufak boyutta bir programdır. iPhone ve iPad cihazınızın ekranını yansıtmak amacıyla kullanabileceğiniz iPhone/iPad Recorder programı sayesinde istediğiniz oyun ve uygulamalarınızı büyük boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazlarınız için ekran kaydediciye gerek duyuyorsanız iPhone/iPad Recorder'i denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,993
HEMEN İNDİR (20.38 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?