Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Steredenn

reklam

Retro Tarzda Uzay Savaşı Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Steredenn, Windows bilgisayarınızda oynayabileceğiniz yüksek eğlenceyi yaşatmayı amaçlayan başarılı bir retro uzay savaşları oyunudur. 

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabileceğiniz Steredenn oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Keyif alacağınıza inandığım başarılı bir uzay savaşı oyunu olup yüksek kalitede grafiklere sahiptir. Retro severler için oldukça başarılı bir oyun olup klasik yapısıyla dikkat çekiyor. 

Steredenn oyununda uzayın derinliklerinde geçen bir hikayeye sahip oluyoruz. Uzay gemimize atladıktan sonra hayatta kalma mücadelesinin içerisine atıldığımız Steredenn oyununda ana kahramanımız ise uzay gemisi kaptanı oluyor haliyle. Kaptanın yerine geçtiğimiz Steredenn oyununda düşmanlarımızı yok etmemiz ve karşımıza çıkan engellerden kaçmamız gerekiyor. Öte yandan da düşmanlarmızı yok ederek rahat bir nefes almaya çalışıyoruz. 

Steredenn oyununda düşmanlarımızı yok ettikçe uzay gemimizi geliştirebiliyoruz. Aynı zamanda yeni silahları kullanarak bu silahları geliştirmemiz de mümkün oluyor. 

Oyunun senaryo bölümünde tek başınıza oynayabilirsiniz. Dilerseniz oyunun arena modunu kullanarak online olarak diğer oyunculara karşı savaş açabilir ve düellolara katılabilirsiniz. Eğer sizde retro grafiklerin hakim olduğ uzay savaşları oyununu oynayarak klasik bir deneyim yaşamak istiyorsanız Steredenn'i sitemizden indirebilirsiniz. 

Steredenn Sistem Gereksinimleri
Windows XP işletim sistemi
2.4 GHZ çift çekirdekli işlemci
2 GB RAM
Intel HD Graphics 3000, Nvidia GeForce 8000 veya AMD Radeon HD 4800 serisi ekran kartı
DirectX 9.0
350 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
BOYUT
DİLLER
İNDİRİLME
1,311
GELİŞTİRİCİ
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.