Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Unity Web Player

reklam

3D Oyunları Oynatmak için Gerekli Program

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Gelişen teknoloji ile farklı ürünler ile karşılaşıyoruz. Fakat 3 boyutlu görüntüleri oynatmak tek başına yeterli olmuyor. 3 boyutlu grafiklere sahip olan oyunları, grafikleri, animasyonları oynatmanıza imkan sağlayan ideal bir hizmettir. 

3D içerikleri tarayıcınızda oynatmak 3 boyutun keyfine varmak için inanılmaz bir hizmettir. Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Unity Web Player eklentisi sayesinde 3 boyutlu içerikleri grafikleri oyunları ve diğer içerikleri sorunsuz bir şekilde oynatabilirsiniz. 

3 boyutlu oyunları oynatmanıza imkan sağlayan Unity Web Player eklentisini tarayıcınızda kullanabilirsiniz. Görüntüleme işlemini hızlı ve akıcı bir şekilde yapmanıza imkan sağlamaktadır. 

Tarayıcınızda kullanabileceğiniz Unity Web Player eklentisi sayesinde 3 boyutlu içerikleri sorunsuz bir şekilde oynatmanın tadını çıkarın.. 

3D oyunları oynarken sorunyaşıyorsanız Unity yükleyerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Yükledikten sonra oyunun bulunduğu sayfayı kapatıp açmanız yeterli olacaktır.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.5.2
BOYUT
1.02 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
6,215
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.