Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Unturned

reklam

Ücretsiz Online Zombi Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Açık dünya yapısını baz alarak hazırlanmış olan oyunda hayatta kalma yeteneklerinizi test ediyorsunuz. MMO türünde bir online zombi oyunu olup bilgisayarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. 

Kaliteli grafiklere sahip olan Unturned oyununda diğer oyunlar gibi bütün özellikler bir arada sunuluyor. Grafikler açısından oldukça başarılı olan Unturned oyununda açık dünyaya davetli oluyorsunuz. Oyun yapısı bakımından popüler Minecraft oyununa benziyor. Hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz Unturned oyununda birçok güzel yapım birleşmiş olarak karşımıza çıkıyor. 

Kaliteli grafiklere sahip olan Unturned oyununda zombi istilası karşısında hayatta kalmaya çalışan kahramanın yerine geçiyorsunuz. 

Oyunda temel olarak yapmanız gereken şey ise öncelikle kendinize güvenli bir konaklama alanı inşa etmek ardından hayatta kalmanızı sağlayacak gıda malzemelerini toplamanız gerekiyor. 

Bina inşa ettiğiniz zamanlarda kendinizi Minecraft oyununda hissedebilirsiniz çünkü oyun aynı mantıkla işliyor. Küp şeklinde tuğlaları kullanarak bina inşa ediyorsunuz. Çeşitli tuzaklar ve karmaşık elektronik sistemler kurabileceğiniz Unturned oyununda kendi ekinlerinizi yetiştirebildiğiniz gibi hayvanları avlayarak geçiminizi sağlayabilirsiniz. 

Oyun adeta keşfedilmeyi bekliyor. Gizemli bölge ve yağmalayacak birçok eşya bulunduruyor. Oyuncular eşkiyalık da yapabiliyor. Oyunun PvP sunucularına katılarak diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Hatta oyuncuların ekipmanlarını yağmayalayabilirsiniz. Eğer eşkiyalık oyunlarından keyif alıyorsanız Unturned oyununu sitemizden güvenli bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
27,214
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.