Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

War Thunder

reklam

Kara, Deniz ve Havada Savaş Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Piyasada örneklerinin ücretli olmasına rağmen ücretsiz olarak sunulan MMO oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Online ücretsiz MMO oyun ailesine katılan War Thunder oyunu ücretsiz olmasına rağmen kullanıcılara grafik açısından fazlasını sunuyor. 

Oyun 2. Dünya Savaşı zamanında geçiyor. Uçak savaşları üzerine kurulu olan oyunda sizleri farklı güçler ve yetenekler bekliyor. Farklı yeteneklere sahip uçak seçeneği sunan War Thunder oyununda hasar sistemi ise oldukça kapsamlı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Basit yapıda bir makineli tüfek bile doğru yerlerde ateş edildiği zamanlarda büyük hasar verebilme yeteneğine sahip. Her ne kadar basit görünsede oldukça etkili hasarları vermek sizin elinizde. 

War Thunder oyununda sadece havada değil kara ve denizdede görevler bulunuyor. Bu yönüyle oyunseverlerin tercihi olabiliyor çünkü bu özelliğiyle oyuna farklı bir hava vermiş. 

Grafikleri açısından beklediğinizden fazlasını sunan War Thunder oyununu denemenizi öneriyorum. MMO oyunlarından kendini bir adım öne çıkarmayı başaran bir oyun olması ile sizin de tercihiniz War Thunder'dan yana olabilir.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
4.48 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,755
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.