Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Windows 10 Teknik Önizleme

reklam

Windows 10 Önizleme Sürümü

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows 10 Techical Preview orjinal adıyla karşımıza çıkan program ile Windows 10 yayınlanmadan önce bu işletim sistemi hakkında detaylı fikir sahibi olabilirsiniz. Windows bilgisayarınızda Windows 10'a geçiş yapma kararı almadan önce kullanmanızı öneriyorum. Çünkü önizleme sürümünde bir takım özellikler tanıtılıyor. Windows 8 işletim sisteminden çıkarılmış olan başlat menüsüne yer veren ve bu başlat menüsünü kullanıcılarına detaylı bir şekilde sunuyor. 

Başlat menüsü üzerinden yapılan aramaları artık hem bilgisayarınız üzerinden yapabilecek hemde internet araması olarak yapabileceksiniz. Kullanıcılara daha hızlı bir internet deneyimi sunmak için hazırlanmış olan Windows 10 ile aradığınız bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Windows 10'un dikkat çekici özelliklerini kullanmanız da mümkün. Uygulamalar arasında olan geçişler kolay hale getirilmiş olduğundan dolayı mobil cihazlardan alışık olduğunuz görev yöneticisi ile benzeri bir yapıda geliyor.

Microsoft'un yeni işletim sistemi şuana kadar cihazlar arasında en geniş cihaz desteğine sahip olmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olup Windows işletim sistemine sahip olan akıllı telefonunuz, Xbox One oyun konsolunuz, dizüstü yada masaüstü bilgisayarlar ile uyumlu olarak çalışma gösterecektir. Aynı şekilde aynı uygulamaları kullanmanız da mümkün.

Windows 10 Teknik Önizleme sürümünü bilgisayarınızda denemek için sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
3.82 GB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,395
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.