Ekran Görüntüsü

Ekran Görüntüsü

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Otomatik Ekran Görüntüsü Alma ve Paylaşma Programı

Pratik bir ekran görüntüsü alma programına ne dersiniz?

Bilgisayarınızın ekranını arkadaşlarınızla paylaşmak için ekran görüntüsü almak en doğru yollardan biri. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Ekran Görüntüsü programı ile hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almanız mümkün olup hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Ekran Görüntüsü Nasıl Kullanılır?
Programın arayüzünde yer alan "Ekran Görüntüsü Al" seçeneğini kullanabileceğiniz gibi klavyenizden kısayol tuşlarını kullanabilirsiniz. Ctrl + E yahut klasik olarak Print Screen ile istediğiniz noktanın ekran görüntüsünü hızlı bir şekilde alabilirsiniz. 

Tamamen ücretsiz olarak sunulan program benzerleri gibi asla kullanılmayan fonksiyonlar içermiyor. Onun tek bir amacı var sizin belirlemiş olduğunuz bölümün ekran görüntüsünü almak. Her düzey bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

Türkçe arayüze sahip olup alınan ekran görüntülerini otomatik olarak kaydediyor olması programın en güzel özelliği. Kayıt edilen ekran görüntülerine ulaşmak için ücretsiz bir hesap oluşturmanıza ihtiyaç vardır. Daha sonra buraya girip istediğiniz zaman bu ekran görüntülerine ulaşabiliyorsunuz. 

Ayrıca Ekran Görüntüsü programı sosyal ağlarda yahut arkadaşlarınızla paylaşım yapabilmeniz için bir bağlantı sunmaktadır. Genel anlamda sadece ekran görüntüsü alma ve paylaşma odaklı başarılı bir program ekstra yararlı özelliklere sahip olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
3.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,714
HEMEN İNDİR (500 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?