Microsoft Project

Microsoft Project

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Microsoft Projeler Yönetim Programı

Microsoft Project programı ile proje işlerinizi kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Microsoft Project programı sayesinde projelerinizi hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz. Microsoft'un iş kullanıcılarına özel olarak hazırladığı program Türkçe dil desteğine sahip olup Ofis yazılımları gibi ücretsiz deneme sürümüyle geliyor. 

Microsoft Project programıyla projelerinizi hızlıca başlatabiliyor bununla birlikte daha akıcı bir şekilde yürütebiliyorsunuz. Son derece  iyi bir organize parçası olan Microsoft Project programı sıfırfan bir proje planı oluşturmanıza imkan sağladığı gibi daha önceden oluşturmuş olduklarınız için özelleştirilebilir yerleşik şablonlar bulundurmaktadır. Gantt grafikleri gibi zamanlama özellikleri bulunduran Microsoft Project programı hazır doldurulmuş açılır menüler bulundurmaktadır. 
Microsoft Project programının en güzel özelliğiyle her cihazdan ulaşılabiliyor olmasıdır.

Bununla birlikte kullanıcılar proje etkinlerine istedikleri her yerden kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Zaman çizgileri gibi iş yükünü hafifleten hızlandıran araçlar sunmaktadır. Proje ilerleme durumunda mali bilgilere detaylı bilgiler içermektediri. 

Microsoft Project programının Standard ve Professional sürümü arasında bazı farklar bulunuyor. Professional sürümünde Lync ile birlikte çalışma, kaynak yönetimi, SharePoint görev eşitlemesi, Project Online ve Project Server senkronizasyonu özelliklerine sahip olurken standart sürümünde ise zamanlamalarınızı, masraflarınızı, görevlerinizi ve rapor işlerinizi hazırlayabiliyorsunuz. 

Türkçe olarak sunulduğu için ekstradan yama falan indirmenize gerek yok. Eğer sizinde bir proje yönetimi uygulamasına ihtiyacınız varsa mutlaka Microsoft'un bu servisini denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
5,853
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?