Abduction Episode 1: Her Name was Sarah

Abduction Episode 1: Her Name was Sarah

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Uzaylılardan Kaçma Korku Oyunu

Bizi ziyarete gelen uzaylılardan kurtulmaya hazır mısınız?

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış oyun ilginç bir yapıya sahip. FPS kamera açısıyla oynanan başarılı bir hayatta kalma oyunu olup son derece iyi bir mücadele vermeye çalışıyoruz. Ürpertici anlar yaşadığımız Abduction Episode 1: Her Name was Sarah oyununda evimizde bir gece vakti garip sesler gelmeye başlıyor. Evimizde yalnız olmadığınızı anladığımız andan itibaren macera başlıyor.

Bir gece evinizden gelen seslere uyanan bir kahramanın yerine geçtiğimiz oyunda canımınızı kurtarmamız lazım. Ancak işlenen uzaylı istilası sebebiyle oyun farklı bir atmosferle birleşiyor. Oyunda uzaylılar evimizin içinde bzleri bulmaya çalışıyor. Zaman zaman saklanmamız yahut kimi zaman da onları aldatmamız gerekebiliyor.

Aynı zamanda uzaylılar bizi ele geçirmek çin özel yeteneklerini sonuna kadar kullanacaktır. Zamanla bu yeteneklere karşı koymayı öğrendiğimiz Abduction Episode 1: Her Name was Sarah oyununda zorlu bulmacaları çözerek ilerlemeye çalışyoruz. Ortalama bir grafiğe sahip olan etkileyici bir korku oyunu olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

Abduction Episode 1: Her Name was Sarah Sistem Gereksinimleri
- Service Pack 2 yüklü Windows XP işletim sistemi

- Intel i3 işlemci

- 4 GB RAM

- Onboard ekran kartı

- Ses kartı

- 2 GB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Macera
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,720
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?